Co s předčasnou ejakulací?


Není-li muž sobec, kterému jde výlučně o jeho vlastní potěšení, ví tento, že se nemá sex jenom tak odbývat. Že nestačí jenom vlézt na nějakou ženu, udělat si rychle dobře a jít si zase po svých. Solidní muži vědí, že je třeba podávat při sexu přece jenom lepší výkony. Že mají být touto činností uspokojeni i oni, i jejich protějšky, tedy ženy, se kterými se milují. A to vyžaduje samozřejmě čas. A dostatečná délka sexu vyžaduje i dost kvalitní erekci a výdrž.

pár milenců

Jenže jsou tu i muži, kteří by svým ženám rádi dopřáli naprosté uspokojení a to největší možné potěšení ze sexu, jenže to bohužel nezvládají. Ne proto, že by nechtěli, ale proto, že mají příliš citlivé genitálie. A co se tak v jejich případě stává? To ví a zřejmě i z vlastní občasné zkušenosti zná každý muž. Ve chvíli, kdy má dojít na pohlavní styk, už na něj nedojde. A to proto, že se takový muž příliš rychle vzruší a vyvrcholí příliš brzy. Někdy už po velice kratičkém sexu, někdy dokonce ještě dřív, než na vytoužený pohlavní styk dojde. A když takový muž vyvrcholí, obvykle už není schopen pokračovat.

Takže se ti dva v posteli na pohlavní styk těší, ale opakovaně na něj nedojde. A to je zklamání, se kterým je záhodno něco udělat. To se totiž samo nespraví a společný sexuální život takových lidí by tedy za nic nestál.

pár milenců

A jak se dá zařídit, aby muž s přehnaně citlivým penisem nevyvrcholil moc brzy a vydržel se milovat dost dlouho, aby plně uspokojil sebe i svou ženu? Často to lze dokázat jedině tak, že se začne používat Dapoxetin. Protože to je prostředek, který dokáže do jisté míry mužovy genitálie znecitlivět. A tím se právě dosáhne toho, že se muž tak rychle nevzruší a vydrží se déle milovat.

A právě díky tomu je Dapoxetin tak žádaný, proto si bez něj tolik mužů nedokáže svůj sexuální život vůbec představit. A jestli i vy často příliš brzy vyvrcholíte, zkuste to tímto přípravkem vylepšit.