Ketonová dieta

Přáli byste si, abyste zhubnuli nějaká ta kila navíc, protože se necítíte dobře a chtěli byste se při pohledu do zrcadla cítit dobře a spokojeně? Už se nechcete v létě schovávat a nechodit do společnosti a na bazény, protože se stydíte za své tělo? Ať už trpíte větší nadváhou nebo máte třeba navíc jenom pár kilo, tak je to vždy o tom, jak se cítíte. Pokud se necítíte dobře a chtěli byste s tím něco udělat, ale všechny diety, které jste kdy zkusili, tak Vám nepomohli, vždy to byla jenom krátkodobá záležitost.

činky

Pak najednou jste skončili s redukčním režimem a prostě se stalo, že jste navázali na normální jídlo a všechno šlo od desíti k pěti a Vy jste zase přibrali? Pokud je tohle přesně to, co byste chtěli, aby se nestalo, tak musíte mít všechno předem naplánované a ketonová dieta je přesně pro Vás jako dělaná. Podle množství váhového úbytku, které byste chtěli dostat dolů, tak si vyberete ze tří programů. Každý program je jinak dlouhý, podle toho, jak je vysoký váhový úbytek.

Bez úbytku svalů
Tohle je vždy to, co děsí každého sportovce. Potřebuje dostat dolů tuk, ale bojí se, že pokud zařadí nějaké kondiční cvičení, tak tělo bude spalovat i svaly a tuky půjdou pomaleji. Díky naší proteinové dietě se to nestane, protože v každé porci jídla bude potřebná dávka bílkovin, aby svaly měly na čem stavět, a tělo pak nebude mít žádnou jinou možnost, než začít spalovat tuky, protože to bude jediný zdroj energie pro celé fungování organismu. V případě nouze tělo umí sáhnout i do zásob, které jsou hluboko pod povrchem.

břicho

Tak se zbavíte i nepříjemného útrobního tuku, který obklopuje orgány a podobně. Je to jistě velice nepříjemné, když se snažíte zhubnout a ten útrobní tuk pořád nechce. Nebojte se a udělejte ten první krok k lepšímu tělu, vyššímu sebevědomí a lepšímu zdravotnímu stavu a využijte této možnosti, že Vám dáme přesně plán a všechno bude naplánované a Vy jen musíte dodržovat podmínky, aby došlo k váhovému úbytku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
CategoriesNezařazené