Kolik druhů kabiček a beden existuje.


Už jste někdy přemýšleli kolik druhů plastových krabiček, bedýnek a beden existuje? Je jich neskutečně moc a využívají se skoro všude. Můžete je mít doma, ale i v práci, v zájmových kroužcích, na výletech, ve škole i školkách. Některé bedny si přiblížíme aspoň jedny z těch nejčastějších. Mezi první rozhodně patří plastové krabičky, které jsou určeny na potraviny. Existuje snad milion druhů a provedení, od těch, které jsou určeny pro nejmenší na svačinky po ty větší, které slouží na jeden kvalitní oběd. Nejmenší krabičky mohou být například na dresink. Ty jsou rozhodně maličké, ale pak jsou o něco větší a ty mohou sloužit na ovoce a zeleninu pro malé děti, kteří už jedí vše. Ovšem existují i speciální jídelní boxy.

bedna plastová

Máte tam několik přihrádek, kam si můžete dát sušenky, chleba s pomazánkou, okurek a papriku a ještě například hrozny. To je kompletní a velká svačina například na cesty, kdy víte, že budete z domu půlku dne a nemáte po cestě žádné občerstvení. Přeje jenom taková svačina, přijde v hod. Krabičky mohou být kulaté, obdélníkové nebo mohou být do různých tvarů, jako hlava medvěda nebo srdce. Vývěr je neskutečný a každý má doma nějakou tu krabičku.

bedna plastová

Druhým příkladem jsou větší skladovací bedny. Většinou jsou průhledné, abyste viděli co v nich je a mají různé velikosti a výšku. Můžete do nich uskladnit boty, které se zrovna nenosí nebo cokoliv jiného. Tyto boxy mívají i pro své provedení víko, kterým se uzavřou a nic se do nic nedostane. Jsou to plastové bedny s mnoha využitím. Můžete je mít doma na léky, na šicí potřeby, na háčkovací přízi nebo na věci na malování. Prostě na to co potřebujete. Pak jsou plastové bedny, které jsou vyrobeny na velmi těžký materiál. Jsou z kvalitně provedeny a slouží například ve skladech nebo dílnách na uskladnění materiálu. Může jít o průmyslovou výrobu náhradních dílů na auta, motorky, kola a spoustu dalších věcí. Tyto bedny jsou vyrobeny už k práci a uskladnění. Nikoliv pro domácí využívání.