Muži jsou také citliví tvorové

Žádný muž není tvrďák, na každého sice platí něco jiného, ale i když se zrovna ten Váš partner nerozpláče u romantického filmu, vězte, že jej dostanou jiné podněty. Může to být třeba zvířecí miláček, hrající si děti, oblíbené hobby, zamilovaná hudba nebo film. Ne každý muž vyhledává počítačové střílečky a ne všichni se baví u piva.
brunetka v košili

Flirtování se ženami

Každý muž si uvědomuje své slabiny a flirtování se ženami není pro většinu chlapů vůbec snadné. Neberte si příklad z filmů, tam se herec chová tak, co mu přikazuje scénář, navíc je jako herec obvykle zkušený profesionál. Osobní život mnoha mužů se s filmovými díly vůbec neshoduje. Domníváte-li se, že je pro muže zábavné se ženou flirtovat, tak se mýlíte. Ti jsou obvykle v takové situaci vystresovaní a jen málo z nich je skutečně sebevědomých, aby flirt považovali za ztrátu času a se ženou komunikovali už od počátku na rovinu. Svěřit se se svými pocity ženě na prvním rande dokáže jen jeden muž z tisíce. Mužům hodně pomůže, když se v takové situaci partnerka zachová jako kamarád a přítel, aby se muž necítil jako dobyvatel, a aby vnímal, že je zájem oboustranný.
dělníci na stavbě

Jak poznat toho pravého chlapa

Muži také mají své problémy, vadí jim, když tloustnou, ztrácí vitalitu a sílu a také jim záleží na tom, jak vypadají. K ženám jsou zpravidla upřímní, a když jim říkají, že vypadají dobře i bez make-upu, mluví pravdu. Věřte jim.
Projevy mužské lásky jsou různé, každý je nastaven jinak a i když muž svou partnerku skutečně miluje z hloubi srdce, nemusí jít zrovna o verbální počin. Vnímejte, co cítíte, vnímejte své srdce, jinak můžete naletět neupřímné manipulaci. Opravdový milující partner vám třeba zrovna nebude nosit každý týden svazek karafiátů, zatímco chlap s nečestnými úmysly si Vás květinami, nebo i jinými „dárky“ hodlá „koupit“.
natírání trubek

Muži mají své dny

Muži mají své dny. To je známá reklama na bylinný likér, ale do jisté míry pravdivá. Muži se také rádi pobaví s jinými muži, někdy jsou celý den zavření v dílně, nebo zrovna leží pod autem. Také rádi dělají, co je baví, a ideální je, když to partnerka pochopí. Nejdůležitější ze všeho je mezi sebou komunikovat a neuzavírat se do sebe, stačí jen projevit zájem, naslouchat jeden druhému, aby vzájemný vztah nebyl jen jednostranným monologem.

CategoriesNezařazené