Solární sprchu budou vaše děti milovat

Chcete-li udělat radost svým dětem, zvažte nákup solární sprchy na zahradu. Děti totiž letní radovánky s vodou doslova milují. Neexistuje snad žádné dítě, které by se v létě nechtělo od rána až do večera koupat či jinak dovádět ve vodě. Jenže zdaleka ne všichni mají možnost pořídit si domů bazén. Je mnoho lidí, kteří jsou rádi, že mají alespoň malý kousek zeleně okolo domu a často v tomto směru není ani možné hovořit o zahradě. Takže je jasné, že žádný bazén, který by tuto plochu ještě dále zmenšoval nepřipadá v úvahu. A právě pro všechny tyto případy je více než vhodná solární sprcha.

puštěná sprcha

Vlastně se jedná o klasickou sprchu tak, jak jsme na ni zvyklí s tím rozdílem, že je umístěna ve venkovním prostoru a ohřev vody v tomto případě nezajišťuje přívod elektřiny či plynu, nýbrž energie ze slunce. Voda pro koupání se ohřívá přímo v samotném černém těle sprchy, a proto je důležité, aby byla sprcha umístěna na místě, kde bude vystavena co největšímu slunečnímu záření po co nejdelší denní dobu.

Solární sprchu vám výrobce dodá v kompletním stavu se vším, co nezbytně potřebujete k tomu, abyste ji mohli na svůj pozemek umístit. Má tedy stojan, který stačí jednoduše připevnit k podkladu tam, kde ji chcete mít. Takže to jediné, co potřebujete zajistit, je přívod vody v kvalitě ke koupání.

textura vody

A jisté je, že si tuto vaši novou vymoženost vaše děti vysloveně zamilují. V horkých letních dnech neexistuje lepší osvěžení než se proběhnout pod kapkami vody, kde své tělo jistě rádi zchladí i všichni dospělí. Ovšem díky pořízení solární sprchy namísto zahradního bazénu nejenže ušetříte nemalé výdaje, ale také si usnadníte práci – starat se o bazén znamená nákup bazénové chemie a vybavení, pravidelnou desinfekci vody, a také ještě celou dlouhou řadu úkonů, které musíte provést, abyste s koupáním byli spokojeni.