Trápí vás vaše zuby?

Když se podíváte do zrcadla, co vidíte? Jaké jsou vaše zuby? Jsou zdravé a bělostné? Pak jste šťastný člověk, a jste jeden z mála. Mnoho lidí se stavem svých zubů není spokojeno. Mají zuby zažloutlé, plné plaku, a samozřejmě se u nich najdou i kazy. Takto zanedbané zuby je potřeba vyšetřit, vyčistit na dentální hygieně a samozřejmě ošetřit u zubaře. Jenže kde jej vzít, když je jich málo, a sehnat zubaře je celorepublikový problém?

vyšetření u zubaře

Mnoho lidí si neumí zuby čistit
Je zajímavé, že lidé si neumí čistit zuby. Většina z nich si myslí, že stačí vzít jakýkoliv kartáček a pastu, párkrát přejet zuby a je hotovo. Kde jsou mezizubní kartáčky a nitě? Kde je ústní voda? Jen málo lidí ví, jak si skutečně dobře zuby čistit a jak celkově pečovat o svou dutinu ústní. Proto jsou zubaři zahlcení. Prevence je klíčem k tomu, abyste měli zdravé zuby.

Lépe na tom nebudete ani v případě že bydlíte v hlavním městě. Ani tady není mnoho zubařů, kteří ještě mají volná místa. Zajímá vás, jestli je tu zubař v Praze co přijímá nové pacienty? Klinika Clinic+ ještě pár míst má. Je potřeba se nejprve objednat na zubní hygienu, kde vám odborně vyčistí zuby, ukážou vám jak je čistit doma, a poté můžete na vyšetření.

ošetření zubů

Co vás tady čeká?
Jde o velmi moderní kliniku, která disponuje veškerým potřebným zařízením. Velikou výhodou je, že se zde provádí všechna potřebná vyšetření i zákroky. Můžete si zde nechat vyrobit zubní implantáty, zubní náhrady, rovnátka a mnoho dalšího. Čeká na vás tým mladých a zkušených lékařů, kteří vrátili úsměv již mnoha pacientům. Zbavte se ošklivých zubů a zubních onemocnění, protože je to snadné. Věnuje dostatek času a péče prevenci a choďte na preventivní prohlídky. Jedině tak nebudete muset absolvovat bolestivá vrtání a další zákroky, které bohužel nejdou provést bezbolestně, ja by většina pacientů čekala.