Vaši zákazníci nemusejí dlouho čekat

Začít podnikat jako fyzická osoba s sebou nese celou řadu nevýhod. Především tu, že za své závazky musíte ručit celým svým majetkem. Je mnohem výhodnější, založit společnost s ručením omezeným a ručit pouze do výše vkladu zapsaného v obchodním rejstříku. Zvláště pokud máte rodinu a nechcete podnikáním, které může být někdy nejisté, ohrozit její pohodlí. Při rozjezdu nového podnikatelského nápadu se rozhodněte pro omezený způsob ručení a založte spol. s r. o.

konzultace

Jak ji založit?
Že nevíte, jak se taková společnost zakládá? Které úřady musíte navštívit, kde žádat o registraci a jak se přihlásit nebo nepřihlásit jako plátce daně z přidané hodnoty? Věděli jste, že pro váš začátek podnikání, nemusíte hledat odpovědi na tyto otázky? Že nemusíte strávit dlouhé hodiny na nejrůznějších úřadech a čekat, než vám budou vyřízeny všechny náležitosti registrace?

Jak si koupit společnost
Společnost, která již byla založena a má vyřízeny všechny potřebné náležitosti, se dá snadno zakoupit. Ready made společnosti již před vámi někdo založil a pouze čekají na svého nového šéfa. Vy si pouze vyberete ze seznamu společností vaši novou značku a všechny dokumenty vám připravíme k podpisu v naší kanceláři.

podpisy smluv

Proč spěchat
Asi není třeba dlouze vysvětlovat, proč byste měli využít možnosti zakoupit již připravenou obchodní společnost. Čas jsou peníze a v obchodním světě to platí dvojnásob. Každý den, kdy nemůžete realizovat svůj nový podnikatelský plán a kdy vaše obchody jen čekají za dveřmi na to správné razítko, vás stojí opravdu mnoho peněz na ušlém zisku. Abyste nepřicházeli o velký výdělek, jsme tu pro vás. Pomůžeme vám s rychlým startem vašeho podnikání. Vyplňte kontaktní formulář ještě dnes a již brzy budete podepisovat v naší kanceláři dokumenty o vaší nové obchodní společnosti.

CategoriesNezařazené