Věřte nám, i vy máte prostředky na vlastní bydlení

Máte menší byt na sídlišti a už vám začíná být značně těsný. Ano, dokud jste žili jen ve dvou, dva pokoje s kuchyňským koutem byly vše, co jste potřebovali. Brzy vás však potkalo velké štěstí a k osamocenému životu ve dvou přibyly i ratolesti. Jak rostou, jejich potřeby se mění a vy byste si pro ně velmi přáli samostatné pokojíky a hlavně zahradu, aby měly možnost hrát si co nejvíce venku. Také vás láká možnost vypěstovat si vlastní zeleninu a bylinky.

Vše vypadá jako jeden velký nesplněný sen, protože ceny domů a stavebních pozemků v okolí jsou nad vaše možnosti a určitě se nechcete upsat k úvěru, který byste museli splácet několik desítek let. Stále čekáte, že třeba příští rok bude situace na realitním trhu lepší, a když ne příští rok, tak ten následující. Ale situace se nelepší, ba naopak. Ceny realit stále rostou a především rostou i ceny stavebních pozemků.

peníze na dům

Ukážeme vám jinou cestu

Cesta k vlastnímu bydlení skutečně existuje a to i pro vás. Předně, zakoupený pozemek nemusí být vůbec pozemkem stavebním. Mobilní domy je možné umístit na jakémkoliv pozemku, stačí mít jen k dispozici elektřinu a studnu. Takový pozemek je možné pořídit za nesrovnatelně nižší částku, než pozemek vyhrazený jako stavební.

Jak bude vypadat vaše bydlení

Mobilní domy jsou v posledních letech velmi žádané, protože představují možnost, jak bydlet levně a přitom moderně. Interiér není žádným ústupkem ani kompromisem a uvnitř vám nebude chybět nic z moderních pomocníků, nebo spotřebičů. Prostorové dispozice a počet pokojů je možné upravit podle vašich představ.

klíč na dlani

Kolik stojí mobilní bydlení

Ceny mobilních domů se liší podle jejich provedení a podle velikosti. Zpravidla jsou však mnohem menší, než byste zaplatili za jednopokojový byt ve městě. I vás přesvědčíme, že můžete zakrátko a za malý peníz bydlet ve vlastním domě se zahrádkou.

CategoriesNezařazené