Domov pro rodinu

Máte vlastní dům a zahradu? Myslím, že je to každého rozhodnutí. Já jsem si vždycky si přála mít vlastní dům a velkou zahradu. Bavilo mě se opalovat v létě na zahradě. Tak mě jsem si vždycky přála, že tam bude dětské hřiště. Chtěla jsem, aby můj syn měl to svoje dětské hřiště, protože v okolí vůbec nikde nebylo. A abychom nemuseli pořád jezdit do města nebo do parku do přírody, tak jsem si řekla, že v budoucnu budu chtít dům se zahradou a byla jsem ráda, kdy se mi to splnilo. Sice to není úplně můj dům. Když jsem se seznámila se svým přítelem, tak on už měl svůj vlastní dům se zahradou. Jenže jsem ještě v té době netušila, že ten dům není tak jeho. Mě to ale vůbec nevadilo. Přítele jsem si potom taky vzala za manžela.

Ráda pěstuji na zahradě zeleninu.

A bylo opravdu prima, když jsme si vedli ve všem dobře. Ve všem jsem se shodli, takže jsme si pak jeho dům přestavěli podle našich představ. A to samé platilo i o zahradě. Zahradu máme velkou, takže jsem já dostala za úkol, abych ji zkrášlila. To mě úplně dostalo. Já si můžu udělat se zahradou vlastně co chci! To jsem byla neskutečně ráda. A tak začalo nakupování v hobby marketu.

Dům je zařízen podle mě.

Taky jsme samozřejmě nezapomněla na náš dům. Takže jsme tam koupila taky nějaké dekorace a další nezbytnosti do našeho domu. Ještě jsem chtěla zmínit, že dvacet procent domu vlastní jeho sestra. Nevím proč to tak je, je to velmi zvláštní, ale je to tak. Oni si prý nerozumí, ona měla velké finanční problémy, tak byla si částečně vyděděná. Ale já s tím naštěstí nemám nic společného a jsme za to velmi ráda. Akorát si užívám lásky manžela a domu se zahradou. A víte, jak vypadá naše zahrada? Je dokonalá! Mám tam všude moje oblíbené růže. Takové ty vysoké, co vypadají jako elegantní keř. A myslím, že se to líbí i mému manželovi. A taky se těším, až budeme mít další dítě. Náš dům je velký, takže ještě jedno dítě se sem hezky vejde.