Jaké číslo mobilního telefonu si vybrat

Aby vás oslovilo

Máme-li možnost vybrat si vlastní číslo mobilu, pak by nás mělo oslovit na první pohled. Znamená to dát přednost číslicím či jejich kombinacím, která se nám z nějakého důvodu líbí. Může to třeba souviset se šťastným číslem, co souvisí s datem narození, číslem domu, nebo třeba velikostí bot. Někomu tedy mohou vyhovovat čtyřky, jinému sedmičky nebo trojky. Řiďte se při výběru čísel vlastní intuicí, vnitřním hlasem, který vám napoví pocitem při pohledu na číslice napsané na papír nebo do počítače.

sedmičky, osmičky a devítky

Aby se dobře pamatovalo

Dobrá zapamatovatelnost čísla mobilu je jednou z věcí, které preferujeme při výběru zlatého čísla VIP čísla, přitom si však nemusíme uvědomit, že některé kombinace číslic nejsou zrovna příliš vhodné. Jako příklad bychom vám mohli uvést čísla bankovních účtů u jedné nejmenované zahraniční banky, která svým klientům nabízí možnost číslo účtu si vytvořit sami. Některé klienty to pak může svádět využít mnoha stejných číslic vedle sebe, což sice působí velmi atraktivně, ale je jich vedle sebe více, než tři, může to být zrakově matoucí. Když napíšete vedle sebe pět pětek 55555, na první pohled neodhadnete, zda je jich pět nebo šest, bude to trochu zkreslovat a nutit vás ty pětky jedno po druhé spočítat, což je otravné, a pokud se spletete, může to mít i fatální důsledky, zvláště u čísla bankovního účtu při platbách převodem. U mobilu to samozřejmě také může komplikovat situaci, kdy zavoláte někomu úplně jinému, než chcete.

číslice namalované na silnici

Vsaďte tedy u zlatých čísel raději na osvědčenou číselnou řadu, třeba 234 567 anebo na trojice stejných číslic, což jsou kombinace zapamatovatelné velmi rychle, a stěží se v nich zmýlíte. U dvojic či trojic číslic byste mohli využít i vizuální zapamatovatelnosti, např. 222 888 jsou tvarově zcela odlišné geometrie dvojek a osmiček, které jen tak vizuálně nepřehlédnete.