Řasenka-základní výbava každé ženy

Řasenku si vybíráme s ohledem na naše požadavky, tedy to, co od ní očekáváme.

Druhy řasenek

Prodlužující

Pomocí speciálních vláken integrovaných do směsi v nádobce pomůže vytvořit z vašich očí mrkací pannu. Nebo kolouška. Nebo femme fatale.

Objemová

Dodá vašim tenkým nebo řídkým řasám potřebný objem.  Pomocí kartáčku s hustými štětinami vykouzlí objemné řasy.
různé druhy řasenek

Curl – natáčecí řasenka

Vaše řasy pomocí důmyslně tvarovaného kartáčku natočí směrem vzhůru. Je vhodná pro ty z vás, které toužíte dodat svým řasám zvednutý „push“ efekt.

Voděodolná

Ráda si chodíte celý rok pravidelně zaplavat do bazénu nebo jedete na dovolenou k moři, voděodolná řasenka je pro tyto aktivity nezbytnost. Také při nepřízni počasí se nemusíte obávat „pandích očí“.
řasenka a oko

Pro citlivé oči

Pálí a svědí vás oči při každém použití klasické řasenky a myslela jste si, že se budete muset bez ní obejít? Nezoufejte. Pro citlivé oči jsou tady řasenky bez látek, které způsobují podráždění. Takové řasenky mívají označení „sensitive“. Jsou vhodné i pro nositelky kontaktních čoček, a dokonce se vyrábějí i ve verzi „waterproof“, tedy voděodolné.

Smývatelná vodou

Loni to byla novinka, která se rychle ujala a spoustu žen si už bez ní nedokáže představit svoje denní líčení. Tato řasenka, jinak nazývaná „tubičková“, je vyrobena z polymerů, které obalují každou řasu zvlášť filmem. Je k dostání také ve voděodolné verzi. Na odlíčení této řasenky nepotřebujete speciální oční odličovat, ale stačí vám pouze teplá voda. Tubičky se z řas pomocí ní postupně jednoduše sundají. Navíc se přes den nerozmazává. Pokud vás každý večer otravuje používání očních odličovačů nebo vám z těchto odličovačů vadí třeba olejová složka, je tento typ řasenky určen právě pro vás. Oceníte ji i při cestování, protože s sebou nemusíte brát odličovač očního make-upu.