Reklamní balíčky

K reklamním účelům se hodí mnoho předmětů z různých kategorií. Jde například o věci do domácnosti a jejího vybavení. Také o věci do auta, jako škrabky, koberečka například klíčenky. Jde také o věci na sport. Sem lze zařadit sportovní oblečení, nádoby na pití, svítilny, batohy a brašny. Jednu kategorii tvoří i produkty pro děti. Zajímavou kategorií, která by měla být při výběru produktů zvážena, jsou ekologické věci. Sem patří například plátěné tašky a batohy, papírové tašky, skleněné nádoby na vodu, věci z papíru, bambusu, vlny, bavlny a dřeva. Kategorií je samozřejmě více. Často využívaná je i kategorie z kancelářských potřeb.

reklamní textil

Jednu kategorii lze zmínit více a to je reklamní textil. Ten se využívá jak do reklamních balíčků, tak také pro zaměstnance a spolupracovníky, jako pracovní oblečení ve firmě. Jde tak například o reklamní trička s potiskem promotextile.cz, košile, polokošile, mikiny, svetry, kšiltovky, čepice a čelenky, bundy, vesty i roušky. Jde o veškeré oblečení, které můžete pořídit svým zaměstnancům a nechat na něho udělat vlastní potisk. Máte tak zajištěné pracovní oblečení. Anebo toto oblečení přidat jako reklamní oblečení do balíčků. Je možné pořídit oblečení, které bude genderově neutrální, anebo vybrat podle pohlaví barvu a různé velikosti. Je možné využít oblečení i pro děti.

reklamní balíčky

Při výběru reklamních produktů je hlavně potřeba si vyjasnit, komu budou reklamní balíčky určené, pro jakou skupinu obyvatel. Na základě toho se pak lépe vybírá z různých kategorií a sestavují se různé zajímavé a poutavé balíčky. Předměty by i tak měly být velmi praktické, měly by lidi oslovit a být jim užitečný. Nemělo by jít o předměty, které někam zahodí a vícekrát se k nim nevrátí. Je tak možné zařadit i takové produkty, které osloví jenom danou skupinu obyvatel a nebo nějaké neutrální předměty.