Naši muži

Milé dámy, co byste dělali, kdybyste měli možnost být na týden muž? Myslím si, že opravdu mnoho žen by hned začalo zkoumat svoji chloubu. Sice možná si říkáte, že absolutně ne, že by vás to nezajímalo, ale ruku na srdce. Myslím si, že by bylo opravdu nás hodně, které by to udělalo jako první. Podívaly by se na svůj rozkrok. A já se vám přiznám, že já bych to absolutně udělala taky. Protože já si nedokážu představit, jaké to je mít něco mezi nohama. Nicméně ale od tohohle odbočím. Ráda bych taky věděla, co může tak absolutně zajímá na tom, že musí podvádět svou ženu.

Muži jsou někdy samotáři.

Když jsem seděla se svoji kamarádku v hospodě, tak jsem poslouchala rozhovor dvou mužů. A oba dva se bavili o ženách a o nevěře. Prý muž svou ženu sice miluje, ale už to v sexu není takové, jak to dříve bylo. Sice musím říct, že na jednu stranu to chápu, že vášeň postupem času ze vztahu vyprší. To je pravda. Tomu rozumím. Ale přece to neznamená, že by musel muž svou ženu podvádět.

Muži rádi hrají akční hry.

To už jako láska ve vztahu nic neznamená? Myslím si, že v tomhle jsou na vině asi muži. Protože muž je od přírody takový, že se chce pařit co nejvíce ženami. Alespoň takhle jsem to četla ve staré knize. Opravdu to tamhle bylo takhle napsáno. Ale já bych chtěla, aby muži byli někdy takoví, jaké jsme my ženy. Vždyť my ženy udržujeme teplo domova. Muži takoví nemohou být? Muži nejraději chodí do práce a z práce rovnou do hospody. Samozřejmě, že ne všichni muži jsou takoví. Jsou i muži, kteří jsou rádi doma s celou rodinou a udrží teplo domova, ale musím říct, že takovýto muži jsou spíše výjimka. A co si přesně o mužích myslíte vy, dámy? Vím, že je mnoho typů mužů a taky žen, takže je velmi těžké se shodnout na jedné odpovědi, což já chápu. Nikdo není stejná  je jasné, že každá žena má na muže jiné nároky a taky každá má jiný vkus. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup