Skvrna na koberci? Žádný problém!

Také se vám to už několikráte stalo? Rodině přikážete, že snídat, obědvat i večeřet se bude jedině v kuchyni, a přesto váš nový koberec v obývacím pokoji zdobí skvrna velikosti ne – mexického dolaru, ale rovnou Jižní Ameriky. A nikdo se nepřizná. V tuto chvíli už je to stejně jedno, skvrna je zaschlá a vy nevíte, od čeho vznikla. Nepokoušejte se ji neodborně odstranit, protože by se mohlo stát, že ji naopak ještě více zpřítomníte a už nikdy se jí nezbavíte. A nový koberec nestál právě jen tisícovku, ale jeho cena vystoupala na desítky tisíc, protože jste si chtěli udělat radost …

podlaha nepořádek

Profesionálové přispěchají na pomoc, jen je třeba povolat je co nejdříve a neotálet. Vyhodnotí situaci, prozkoumají materiál, ze kterého je „tepich“ utkán či vyroben, identifikují kobercové vlákno a až poté použijí a zvolí správné čistidlo, které zaručeně nežádoucí skvrnu vyzmizíkuje. Není to ovšem tak jednoduché. Postup je daný. Velkou práci při tom odvádí jejich zkušenost a profesionální přístup k zákazníkovi za pomoci profi techniky, což je hloubkové čištění za pomoci přístroje Rotovac.

Ale když se nestalo nic horšího, přestaňte běsnit a zlobit se, teď stejně už nic nenapravíte. A zavolejte odborníky čištění koberců Praha. Oni váš koberec ještě mohou zachránit a jim to spíše projde než vám, když nemáte správné prostředky na čištění.

čištění koberce

Pokud vyhodnotí skvrnu jako těžký oříšek, pak zvolí za použití tlakového rozprašovače další čistidla a aditiva od ověřené firmy a renomované britské značky Prochem, která dokážou uvolnit opatrně příměsi a nečistoty. Nemusíte mít obavy, že vám zbude na koberci světlý flek, protože čistidla neobsahují žádné optické zesvětlovače ani bělící složky.

Garantujeme vám, že s profi odborníky na čištění koberců budete natolik spokojeni, že si je zamluvíte již preventivně na běžné čištění podlahových krytin celé vaší domácnosti. Nejen, že je skvěle vyčistí, ale i provoní váš byt.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup