Tipy pro zdravé vlasy

Abyste docílili zdravých, hustých a hebkých vlasů, vyzkoušejte zaručené triky:
Doma se Vám hromadí spousty produktů, ale žádné nezabírají? Nezoufejte. Jaký je základní problém? Často se mastící vlasy? Zkuste vyhledat produkty bez silikonů, která vlasy zbytečně zatěžují. Suché vlasy? Vyzkoušejte masky na vlasy s mléčnými proteiny, které dodají vlasům hebkost. Lupy? Vyzkoušejte přírodní produkty, nebo produkty z lékárny pro lidi s atopickým ekzémem, nebo si kupte kosmetiku pro miminka, která je důkladně prověřována. Pozor na šampony proti lupům, které mají tendenci vymývat barvu na vlasy.
žena ve slunci
Nemyjte si vlasy příliš horkou vodou, která nejen podporuje maštění vlasů, ale také narušuje pokožku hlavy. Naneste šampon, napěňte a nechte ho jednu až dvě minuty působit. Šampon smyjte, a použijte kondicionér, který necháte působit dvě až tři minuty. Kondicionér důkladně smyjte z hlavy. Pokud máte suché vlasy, dopřejte si po mytí ještě masku, kterou nanesete na vlasy a necháte působit deset minut. Vlasům jen prospěje, pokud si ji tam někdy necháte až jednu hodinu a poté ji smyjete. Mokré vlasy zabalte do ručníku a nechte volně okapat. Třením vlasů do ručníku podpoříte jejich lámavost a vysušování, nedělejte to.
Vlasy nechte volně doschnout, po okapání je můžete opatrně rozčesat plochým hřebenem. Fénováním vlasům neprospíváte, nejen že se dále vysušují, ale pravděpodobně se také dříve umastí, teplo pokožce hlavy nesvědčí. Pokud si je nutně potřebujete vyfénovat nebo nakulmovat, kupte si takové zařízení, které lze přepnout na foukání studeným vzduchem.
žena a krása
Pokud Vám přijde, že pořízení masek na vlasy je nákladné, vyzkoušejte recept na vyživující domácí masku na vlasy ze surovin, které najdete doma. Smíchejte vejce, 3 lžíce olivového oleje, čtvrtku nadrobeného droždí, 4 lžíce piva a nechejte 20 minut působit. Poté smyjte vlažnou vodou, aby se vejce nesrazilo, a opláchněte. Vlasy by měly být jemné, a lesklé.

CategoriesNezařazené