Dámy, chlap vždycky pozná, že se vám líbí!

Je to tak. Pořád slýcháme, že nechápou, co jim žena naznačuje. Je to ale proto, že jsou líní zamýšlet se nad náznaky a hlavně, bojí se, že by se mohli splést a ztrapnili by se, kdyby se konečně odhodlali a žena by je odmítla, protože svým chováním nic takového nemyslela.
Jenže my si ani neuvědomujeme, že vysíláme signály muži, který se nám líbí.
dva muži a žena.jpg
Někdy býváme i zaskočené, když zjistíme, že ten dotyčný si všiml.
Prý si to hlavně nevšimnechlap, který má sám pocit, že na té dotyčné není nic, co by stálo za pohled. Asi jo. Ale když se žena zakouká, začne se jinak oblékat, malovat, nebo teprve začne s líčením, v jeho přítomnosti se začne chovat hlučněji, ale nejvíc prozradí rozzářený obličej při rozhovoru.
Je známo, že když se díváme (a to se týká i mužů) na objekt své touhy, rozšíří se nám panenky. Pokud ale chlap při rozhovoru s vámi neciví jen na vaše prsa, musí si toho všimnout.
Uvědomily jste si někdy, že se mu nechtěně přizpůsobujete ještě v době, kdy vám sotva věnuje pohled?
Například ve chvíli, kdy s ním mluvíte, sjede vám po těle pohledem a znechuceně se jeho oči zastaví na vašich oblíbených botách. A co uděláte? Už si je neobujete, když víte, že se mu nelíbí.
Jestli se před vámi s někým zasměje nějaké vaší části oblečení, tak vás to zabolí, ale přestanete ji nosit. Proč? Protože ho nechcete odrazovat. V téhle chvíli už ví jistě, že se vám líbí. Vlastně je to čas, kdy se rozhodne, jestli bude předstírat, že si toho nevšiml a čekat, jak budete pokračovat, nebo vám dá najevo, že u něj neuspějete, nebo vás ve vašem konání povzbudí.
pusa na čelo.jpg
Není nutné začít se oblékat vyzývavěji, ale hlavně tak, abyste se cítila dobře a zároveň vám to slušelo. I když nic neřekne, všimne si.
A víte, co nás hodně prozrazuje? Hlas. Pokud není vyloženě hluchoun, tak si všimne, že jste při řeči s ním změnila tón, hlasitost, posazení hlasu.
I některá gesta děláme bezděčně. Hrajeme si s vlasy, chichotáme se jeho vtipům, ať už jsou k zasmání nebo ne, častěji si olizujeme rty, aniž by byly okoralé a stává se, že vypínáme hruď, jako bychom se chtěly pochlubit a nabídnout.
Nevěřte, že kdyžpozná, že se vám líbí, že si to nechá pro sebe. Kamarádi se to dozvědí a začnou vás pozorovat ve chvílích, kdy budete pohromadě, aby mu jeho poznatek potvrdili, nebo vyvrátili.
Jsou to větší drbny než my. Určitě zaslechnete jejich názor a možná i nějakou „dobrou radu“, jak na to. Možná vás jejich formulace naštve, ale přejděte to, vždyť jde o vás a vašeho vyvoleného, který, ač se celou dobu chová sebejistě, je zmatený, vystrašený, nervózní a nechce nic pokazit.
Dámy, nesnažte se předstírat, že to není pravda, on to stejně pozná.

CategoriesNezařazené