Dokonalé skříně

Vestavěné skříně vždycky byl můj sen. Jenom že jsem nevěděla, jak na to. Bydlela jsem v malém bytě. A když se můj partner ode mě odstěhoval, řekla jsem si, že musím začít žít znovu. Jenomže jak? Nevěděla jsem, jak mám začít znovu žít vlastní život. Byla jsem zklamaná láskou. Nicméně jsem se ale po roce dala dokupy. A proto jsem taky chtěla, aby byl můj život lepší. Řekla jsem si, že když mám to štěstí a mám dost peněz, tak si pořídím vlastní byt. Nikdy jsem vlastní byt neměla. A tak jsem se do toho pustila se vší vervou. Vybrala jsem si krásný pokojový byt. Byla jsem nadšená a štěstím bez sebe.

Dávám si na všem záležet.

A byla jsem opravdu ráda, že tam byly vestavěné skříně. Dlouho jsem o nich uvažovala a slyšela jsem o nich jenom samé chvály, a tak jsem si řekla, proč bych je nemohla mít? A naštěstí byly v tom novém bytě naprosto dokonalé. A byly hned v předsíni a taky v ložnici. Pro mě to bylo naprosto ideální. A vestavěné skříně jsou výhodné v tom, že jsem se tam mohla dát tolik věcí, všechno se mi tam vešlo. Vůbec nebylo pochyb, že bych litovala. A vestavěné skříně mám takové, že mají posuvné dveře. To mě vůbec nenapadlo. Neuvědomila jsem si, že posuvné dveře mohou mít vestavěné skříně. Nevěděla jsem, že toto jde.

Věšáky jsou minulostí.

A tak jsem byla ráda, že jsem měla vysněné vestavěné skříně, které mají navíc posuvné dveře. Více jsem si přát opravdu nemohla. A musím říct, že i moje kamarádky, když za mnou přišly, tak se jim vestavěné skříně líbily. Ihned po nich zatoužili taky. Jenomže bohužel doma na ně neměly místo. Možná jedna kamarádka by si musela udělat větší prostor, aby se jí tam vešly vestavěné skříně. To už ale záleží na jejím partnerovi, jak se rozhodne. A jestli to vůbec bude možné. Nicméně vestavěné skříně doporučuji opravdu všem. A taky vestavěné skříně jsou prima v tom, že si tam perfektně schováte dárky na Vánoce, jako to dělám já.