Úvěr, který se hodí na všechno?

Když vám chybí peníze do výplaty, použijete obvykle kontokorent. Když si kupujete auto, využijete možnosti leasingu. Na koupi domu si zase vezmete hypotéku. Vše má své kolonky, do kterých to zapadá. Existuje ale úvěr, který lze využít k financování čehokoliv, aniž by byl zbytečně drahý, nebo dokonce nedostupný? Samozřejmě! Nazývá se americká hypotéka.

kreditka a bankovka

Co je americká hypotéka?

Jedná se o druh úvěru, který je velmi populární právě v Americe, kde na něj lidé nedají dopustit. Vlastně je to takový bezúčelový úvěr, který funguje na bázi hypotéky, tedy tak, že za půjčené peníze ručíte svojí nemovitostí. S pojmem hypotéka však má společného mnohem víc, tedy i to, že se nabízí s nízkým úrokem.

K čemu všemu ji lze využít?

Jak už bylo zmíněno výše, je to bezúčelový úvěr, a nemusíte tedy dokládat, k čemu ji využijete. K čemu se však využívá nejčastěji?

  • Refinancování nevýhodné http://tn.nova.cz/clanek/lide-dostavaji-cast-davek-v-poukazkach-nevyplati-se-zuri.html hypotéky.
  • Konsolidace dalších úvěrů, jejichž úroky jsou zbytečně vysoké, a člověk se v nich ani nevyzná.
  • Můžete se vyplatit z už běžící exekuce.
  • Můžete ji však použít i na financování nemovitosti.
  • Tento typ úvěru často využívají i podnikatelé, kterým se nabízí v podobách, jako třeba hypotéka bez dokládání příjmů, nebo hypotéka bez registru.

Kde sehnat výhodnou americkou hypotéku?

Můžete zkusit obejít hned několik úvěrových společností, či institucí poskytující úvěry, a porovnat si tak jejich nabídky. Obecně je však známo, že nejlevnější americkou hypotéku nabízí nebankovní společnosti, a to za podmínek, kterých by se vám v bance nemuselo dostat. Tedy s nízkou úrokovou sazbou, ale lepší dostupností i pro běžné žadatele.

hromada kovových mincí

Jak o ni zažádat?

V bance se obvykle obrátíte na úvěrového specialistu, který vám poradí co a jak, a požádá vás o potřebné dokumenty k podání žádosti. U nebankovních společností pak stačí odeslat formulář, který mívají na svých stránkách, a již brzy se vám ozve někdo, kdo vás provede všemi kroky, a pomůže vám vše vyřídit k vaší spokojenosti.