Upravíme i vaši zahradu

Víte, která práce je jedna z nejméně oblíbených? Divili byste se, ale je to sečení trávy https://seceni-mulcovani.cz/sekani-travy. Tuto práci okolo domu či chaty nemá rádo mnoho lidí, protože neudržovaná zahrada způsobuje problémy nejen jim. Plevel a náletové dřeviny umí nadělat paseku i na okolních pozemcích, proto je třeba se o svůj pozemek starat. Koneckonců i úřad může vlastníkovi pozemku uložit povinnost jej pravidelně sekat.

sekačka na trávu

Uvítali byste, kdyby vám někdo trávu posekal?
Profesionální sekání trávy vyhledává stále více lidí. Jednoduše nemají čas, nebo sekání fyzicky nezvládají. Není to žádná ostuda najmout si na tyto práce firmu. Naše služby využívají i města a obce, nejen jednotlivci. Mnoho pozemků je různě členitých, jsou z kopce, najdeme v nich výmoly, jsou opravdu velké rozlohy, zkrátka jejich údržba není tak jednoduchá. Máte stejné problémy? Obraťte se na nás.

Sekáme sekačkami, traktorem, malotraktorem, mulčovačem a křovinořezem. Jsme vybaveni právě i na horší terény, se kterými si běžná sekačka neporadí.

Nemusíte se trápit se sekáním trávy, a můžete to nechat na nás. Zvládneme si poradit is náletovými dřevinami, které bývají běžné u pozemků, které se příliš neudržují.

sečení traktorkem
Koupili jste stavební parcelu, ale nejdříve ji musíte trochu zkulturnit? Není problém, rádi vám pomůžeme s přípravou pro stavbu.

Na našem webu najdete kalkulačku, kde si snadno vypočítáte cenu za naše služby. Pokud máte k úpravě pozemek, který je jakkoliv problematický (jako jsou právě různé výmoly nebo svahy), je lepší se předem domluvit na osobním setkání, kde pozemek projdeme a stanovme vám nezávaznou cenovou nabídku, kterou můžete využít.

Sekáme po celé České republice, můžeme přijet i k vám. Zaručujeme vám profesionální přístup a perfektně odvedenou práci, se kterou byste se vy trávil zbytečně dlouho. My se sekáním a pracemi s tím spojenými zabýváme už dlouho, a poradíme si i s úpornými dřevinami a vysokou trávou.