Jednoduchost, kvalita a skvělá cena

Dnes už se žádný interiér neobejde bez elektroinstalačních prvků. Zásuvky a vypínače prostě využíváte každý den, aniž byste si vlastně uvědomovali. U těchto velmi důležitých pomocníků je nutné, aby byly vyrobeny z kvalitních materiálů, které vydrží dlouhodobou každodenní zátěž, aby byly plně funkční, dokonale ladili s celkovým dojmem z interiéru a v neposlední řadě také jejich instalace byla jednoduchá a samozřejmě rozhoduje i cena.
žába u vypínače.jpg
Produktová řada elektroinstalačních prvků Schneider asfora splňuje všechny výše uvedené požadavky. Jde o velmi kvalitní produkty pocházející z dílny světově proslulého výrobce, který špičkou na trhu s elektroinstalací už po mnoho dlouhých let, a který se právě zaměřuje na kvalitu používaných materiálů, dokonalou funkčnost svých produktů, dlouhou životnost a odolnost a samozřejmě také na moderní design a to všechno za velmi výhodných cenových podmínek.
Zásuvky a vypínače Schneider asfora jsou určeny právě pro všechny zastánce klasického stylu a ty, kteří mají rádi jednoduchost. Elektroinstalační prvky Schneider asfora jsou vyráběny s leštěnou hladkou povrchovou úpravou v základní čisté bílé barvě a jde o komplety, které již obsahují strojek i s rámečkem a proto nemusíte dlouho vybírat a přemýšlet nad kombinacemi. Ale to neznamená, že by byl nějak omezen výběr produktů.
zásuvka na stole.jpg
I tato produktová řada, jako i ostatní produktové řady od tohoto výrobce, obsahuje opravdu velký výběr různých modelů, druhů a provedení a to jak co se týče vypínačů tak i zásuvek. Ve vypínačích najdete jak běžný vypínač, tak také ovladač zvonku nebo žaluzií či otočný stmívač a v zásuvkách také najdete běžný výběr od síťových přes anténní až po telefonní. A to všechno už v dokonalých kompletech, které lze velmi jednoduše nainstalovat na jakýkoliv povrch. Prostě a jednoduše elektroinstalační prvky Schneider asfora jsou přesně tím pravým pro každý interiér.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup