Podložky pod židle

http://www.b2bpartner.cz/kancelarske-zidle-a-kresla/podlozky-pod-zidle-a-topne-koberce/ Museli jste vyhodit starý koberec, protože i cizí člověk by z něj poznal, kde stálo kancelářské křeslo na kolečkách? Jak ochránit novou podlahovou krytinu? Nemusí se totiž jednat pouze o koberec, ale také o jiný druh podlah – dřevěnou, PVC, laminátovou… Řešením jsou podložky pod židle.
Umístěním podložky pod židle dosáhnete minimálního http://www.daneaucetnictviopotřebení podlahy. Židle je totiž používána pouze v prostoru podložky, podle rozsahu popojíždění je potřeba zvážit její velikost a tvar. Podložky jsou vyrobeny z matného průhledného materiálu, který splývá s okolím. Jsou lehce omyvatelné, splňují tedy i hygienické podmínky.

Odolný materiál

Je potřeba, aby podložky pod židle byly vyrobeny z kvalitního materiálu. Podle náročnosti vytížení, je třeba zvolit vhodnou tloušťku. Čím je podložka masivnější, tím více si ji můžete dovolit zatěžovat. Například do kanceláře je vhodné zvolit podložku tlustší, kdežto domů stačí pořídit i tenčí verzi.

Podložky pod židle
5 (100%)1